Nasze kursy

Wybierz umiejętność, której chcesz się uczyć

Programowanie dla początkujących (Python)

Naucz się podstaw programowania i Zostań programistą! Kurs z języka programowania Python, który jest jednym z najpopularniejszych w świecie IT.

Naucz się podstaw programowania i Zostań programistą!

Kurs trwa 4 tygodnie, a sesje odbywają się dwa razy w tygodniu przez 1,5 godziny. Kurs jest odpowiedni dla osób początkujących.

Na kursie poznasz podstawowe pojęcia programowania, które są takie same we wszystkich językach programowania. W związku z tym, po kursie, z łatwością będziesz w stanie rozpocząć pracę w dowolnie wybranym języku programowania.

Kurs jest małym krokiem dla ludzkości ale wielkim dla Twojej przygody z programowaniem i zapewni Ci solidne podstawy do dalszej nauki i rozwoju w zakresie Web Development, aplikacji mobilnych lub jakiejkolwiek innej dziedziny programowania.

Course session

Czego będziesz się uczyć?

Podczas kursu, stworzysz aż 10 różnych projektów programistycznych (programy komputerowe), które będziesz mógł wykorzystać w pracy i umieścić je w Twoim CV. Projekty te dadzą Ci doskonałą podstawę do tworzenia własnych programów i skryptów.

Na lekcji nr. 7 kursu stworzysz bardzo ciekawy program Pythona, który będzie mógł z łatwością odebrać żądane dane z dowolnej strony internetowej (za pomocą API). Jest to bardzo przydatne do przygotowania programów w dziedzinach finansów i marketingu lub dla każdego, kto musi znaleźć informacje w Internecie, a następnie je przetwarzać.

  • Lekcja 1: zmienne i typy prymitywne
  • Lekcja 2: warunki i pętle
  • Lekcja 3: przechowywanie danych do plików
  • Lekcja 4: struktury danych
  • Lekcja 5: funkcje
  • Lekcja 6: programowanie zorientowane obiektowo (OOP)
  • Lekcja 7: pobieranie danych z innych stron internetowych (JSON &API)
  • Lekcja 8: graficzny interfejs użytkownika (GUI)

Wcześniejsza wiedza

Nie musisz posiadać żadnej wcześniejszej wiedzy, ponieważ zaczynamy od podstaw. Kurs jest odpowiedni dla osób początkujących.

Kurs odbędzie się w języku polskim, jednak wymagana jest podstawowa znajomość języka angielskiego (czytanie).

Co jest potrzebne do kursu?

Potrzebujesz jedynie laptopa i dużą dozę ciekawości. ;-)

course session

Data i lokalizacja

kurs trwa 1 miesiąc (8 sesji). Sesje odbywają się dwa razy w tygodniu pomiędzy 18:00 a 19:30.

Co, jeśli nie mogę uczestniczyć w jakiejś lekcji?

Nie martw się! Wszyscy uczniowie mają dostęp do naszego panelu ucznia (Student Dashboard), gdzie mają przegląd wszystkich lekcji. Jeśli ominiesz którąś, możesz samodzielnie przetworzyć pominiętą lekcję. Istnieje również forum, przez które instruktorzy odpowiadają na pytania uczestników.

Cena

Jeśli zarejestrujesz się wystarczająco szybko dostaniesz 50%- zniżkę EARLY BIRD i cena wyniesie jedynie 899,00 zł. Później cena może wzrosnąć do 1799, 00 zł

Liczba uczestników jest ograniczona do 12. Zapisz się już dziś, aby zarezerwować miejsce na kursie!

Raty

Kurs może być opłacony w dwóch ratach: 50% kwoty przed rozpoczęciem kursu, pozostałe 50% w ciągu miesiąca.

Płatność

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz od nas fakturę. Należy opłacić fakturę możliwie jak najszybciej, aby ostatecznie zarezerwować miejsce na kursie.


Zapisz się na listę oczekujących

Zapisz się do naszego newslettera!

Messenger