Nasze kursy

Wybierz umiejętność, której chcesz się uczyć

Technologia kryptowalut

Dowiedz się, jak działa technologia kryptowalut: kryptografia, blockchain, algorytmy konsensusu i wiele więcej. Odkryj w sobie talenty IT i zgłębiaj wiedzę o kryptowalutach!

Dowiedz się, jak działa technologia kryptowalut: kryptografia, blockchain, algorytmy konsensusu i wiele więcej.

Entuzjazm wobec technologii Blockchain zalał świat. Większość ludzi widzi tylko liczby na giełdach, ale zrozumienie funkcjonowania technologii ma kluczowe znaczenie.

Każdy, kto rozumie (przynajmniej podstawowe) koncepcje różnych technologii, które istnieją w świecie Blockchain nauczy się jak podejmować lepsze decyzje i dowie się jak uniknąć oszustw.

Kurs przeznaczony jest również dla osób nietechnicznych!

Aby uczestniczyć w tym kursie, nie trzeba mieć zaplecza technicznego. Skupimy się na zrozumieniu jak działa technologia (bez kodowania). Na przykład, jak działa dowód pracy, szyfrowanie, jak niektóre monety (Monero i Zcash) mogą być anonimowe itp.

Po zakończeniu kursu będziesz pewnie operował pojęciami w zrozumiałym stopniu na tyle by móc rozmawiać z technologami i programistami o kryptowalutach i Blockchain.

Ale to nie wszystko: pod koniec kursu stworzysz również swój własny token ERC-20! Jest to token działający na Blockchain Ethereum. Fajnie, prawda?!

Tematy zajęć

  • Jak działa szyfrowanie?
  • Protokół Bitcoin
  • Ethereum i Blockchain 2,0
  • Algorytmy konsensusu
  • Skalowanie kryptowalut
  • Bezpieczeństwo i anonimowe kryptowaluty
  • Przyszłe i nowe technologie kryptograficzne
  • Stwórz swój własny token ERC-20

Wcześniejsza wiedza

Nie ma potrzeby posiadania żadnej wcześniejszej wiedzy przed rozpoczęciem kursu. Zaczynamy od podstaw i opieramy się na nich. Kurs ten jest odpowiedni dla wszystkich początkujących w świecie kryptowalut.

Cena

Jeśli zarejestrujesz się wystarczająco szybko dostaniesz 50%- zniżkę EARLY BIRD i cena wyniesie jedynie 1299,00 zł. Później cena może wzrosnąć do 2599, 00 zł

Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś! :)


Zapisz się na listę oczekujących

Zapisz się do naszego newslettera!

Messenger