Nasze kursy

Wybierz umiejętność, której chcesz się uczyć

Web Development 1

Naucz się budowania stron i aplikacji internetowych. Wybierz nasz najsłynniejszy kurs i poznaj tajniki Web Developmentu!

online 27.10.2022 - 31.01.2023

Kurs Web Development 1 ONLINE jest odpowiedni dla osób początkujących i zapewnia podstawową wiedzę programistyczną. Po kursie, będziesz w stanie pisać programy komputerowe i rozwijać strony i aplikacje internetowe całkowicie samodzielnie.

Dowiesz się, jak korzystać z języków front-endu HTML i CSS, które są podstawą sieci każdej strony internetowej. W ramach back-endu, poznasz język programowania Python który zastosujesz do stworzenia pierwszej aplikacji sieci Web i umieścisz go w trybie online na serwerze dostawcy hostingu.

Technologie i umiejętności, których się nauczysz:

 • KOD HTML
 • Styl CSS
 • Bootstrap
 • Kontrola wersji GIT
 • Wiersz polecenia (polecenia podstawowe)
 • Usługa GitHub
 • Wireframing
 • Język Python
 • Podstawowe zasady programowania, które są takie same w każdym języku programowania (oprócz Pythona również w PHP, Ruby, Java, C#, JavaScript itp.)
 • Programowanie zorientowane obiektowo
 • Kolba
 • Heroku
 • GET & POST request
 • Bazy danych SQLite i PostgreSQL
 • JSON & interfejsy API

Program

Pierwsza część: rozwój front-end

Większość programistów robi swoje pierwsze kroki w zakresie tworzenia stron internetowych właśnie za pomocą języków front-endu HTML i CSS. Ponadto, poznasz CSS Framework Bootstrap i rozpoczniesz pracę na GitHub.

Druga część: Podstawy programowania w Pythonie

Nauczysz się podstaw programowania w Pythonie, która charakteryzuje się czystą i elegancką składnią, jednego z najpopularniejszych języków programowania na świecie. Jeśli nauczysz się podstaw programowania w tym języku, łatwo będzie Ci później przejść na inny dowolny język programowania.

Trzecia część: rozwój back-end

Poza front-endem, każda poważna Strona internetowa potrzebuje również back-endu. W tej części dowiesz się, jak zbudować go za pomocą Pythona i przesłać swoją witrynę do dostawcy hostingu serwera Heroku (Amazon Web Services).

Ten kurs jest zorientowany na praktykę. Podczas kursu, będziesz programować wiele mniejszych projektów oraz jeden duży, które pomogą Ci uzyskać zrozumieć i zdobyć wiedzę o tym jak przebiega cały proces programowania. Będziesz mógł również zamieścić wszystkie projekty w GitHub, dzięki czemu wykorzystasz je w dalszej pracy i będziesz mógł pochwalić się nimi w Twoim CV.

Wcześniejsza wiedza

Nie jest wymagana żadna wcześniejsza znajomości kodowania, ponieważ nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Kurs odbędzie się w języku polskim, ale wymagane jest, aby uczestnicy znali podstawy język angielskiego, co ma kluczowe znaczenie dla pracy każdego programisty.

Daty

Kurs odbywa się dwa razy w tygodniu, w każdy poniedziałek i czwartek między 18:00 a 19:30 (łącznie 24 sesje).

Raty

Możliwa jest płatność w ratach. Zazwyczaj odbywa się to w dwóch ratach, 50% ceny przed rozpoczęciem kursu, a reszta 1 miesiąc później. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, proszę wspomnij o tym w formularzu zgłoszeniowym.

Co w przypadku pominięcia sesji?

Każdy uczeń uzyskuje dostęp do pulpitu nawigacyjnego ucznia (Student Dashboard), gdzie widoczne są wszystkie lekcje. Jeśli przegapisz jakąś sesję kursu nie martw się, -możesz przestudiować lekcję samodzielnie w domu. Istnieją również lekcje RECAP, gdzie można nadrobić zaległości.

Ponadto, istnieje również forum, na którym instruktor może odpowiadać na Twoje pytania.

Nie czekaj dłużej i Zarejestruj się już dziś! ;)


Cennik

Ceny kursów* Opis Termin
2999,00 PLN Early Bird Cena obowiązuje do 30.09.2022
3999,00 PLN Late Bird Cena obowiązuje do 20.10.2022
5999,00 PLN Full Price Cena obowiązuje do 27.10.2022

* Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.


Rejestracja na kurs

Wypełniając formularz rejestracyjny akceptujesz warunki szkoły kodowania SmartNinja.

Zapisz się do naszego newslettera!

Messenger