Nasze kursy

Wybierz umiejętność, której chcesz się uczyć

Weekend z kodowaniem

Dwudniowy kurs kodowania w Lublinie. Zapisz się aby poznać podstawy tworzenia stron internetowych z HTML i CSS. Kurs idealnie nadaje się dla wszystkich osób początkujących.

Poznaj podstawy rozwijających się stron internetowych z HTML i CSS na 2-dniowym kursie, który jest odpowiedni dla wszystkich początkujących.

Czego się nauczysz?

  • Jak zbudować strukturę strony z HTML
  • Jak zmienić wygląd strony z CSS
  • Jak zrobić layouty CSS
  • Korzystania z narzędzi programistycznych w przeglądarce
  • Korzystania z wielkiego edytora kodu Atom

Brzmi to jak język z innej planety? Nie martw się, ten kurs jest odpowiedni dla wszystkich osób początkujących i przedstawiamy go w miły i zrozumiały sposób.

Co stworzysz na kursie?

Podczas kursu każdy uczestnik zbuduje trzy strony internetowe, którymi będzie mógł pochwalić się swoim znajomym. Poznasz podstawowe umiejętności, które mają kluczowe znaczenie w XXI wieku ale najważniejsze, że podczas tego kursu możesz przekonać się czy kodowanie jest dla Ciebie, czy nie.

Co jest wliczone w cenę kursu:

  • Dwa dni (po 7 godzin) praktycznej nauki (podczas kursu każdy uczeń zbuduje 3 strony)
  • Przekąski i napoje
  • Ciekawy i wypełniony wiedzą weekend w świetnej atmosferze
  • Przydatne prezenty na zakończenie

Gdzie i kiedy?

Kurs odbywa się w weekendy w Lublinie, każdego dnia od 10:00 do 18:00 z przerwami na obiad. W pierwszym dniu poznasz HTML, narzędzia programistyczne, edytor kodu Atom i będziesz budować swoją pierwszą stronę internetową. W drugim dniu będziesz uaktualnić twój HTML, wiedzę o CSS i układach oraz zbudujesz dodatkowe dwie strony.

Czego będziesz potrzebować na kursie?

Potrzebny jest tylko twój laptop z ładowarką i duża doza ciekawości oraz motywacji. :)

Cena

Jeśli zarejestrujesz się wystarczająco szybko, możesz uzyskać 50%-zniżkę EARLY BIRD i zapłacisz jedynie 699,00 zł, później cena może wzrosnąć nawet do 1399,00 zł.

Istnieje możliwość płatności ratalnych. Zazwyczaj w dwóch ratach, 50% ceny przed rozpoczęciem kursu, a reszta w ciągu 1 miesiąca. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, proszę wspomnieć o niej w formularzu zgłoszeniowym.

Wcześniejsza wiedza

Uczestnicy kursu nie potrzebują żadnej wcześniejszej znajomości kodowania, ponieważ obejmuje on naukę od podstaw. Kurs odbędzie się w języku polskim, ale dobrze, jeśli umiesz czytać w języku angielskim na poziomie podstawowym, co jest kluczową umiejętnością dla każdego programisty.

Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś! ;)


Zapisz się na listę oczekujących

Zapisz się do naszego newslettera!

Messenger