Nasze kursy

Wybierz umiejętność, której chcesz się uczyć

Zbuduj własnego bota

Zostań jednym z Polaków z własnym bot Messenger! Nie potrzebujesz żadnych umiejętności programistycznych, aby uczestniczyć w tym jednodniowym kursie

Facebook Chat boty powoli zaczynają zastępować aplikacje i rozpoczynają nową erę sztucznej inteligencji (AI). Ponadto reprezentują ogromne nowe możliwości biznesowe w różnych branżach.

Znajomość tworzenia botów jest świeżą umiejętnością, a uczestnictwo w tym kursie pozwoli Ci być jedną z pierwszych osób posiadających tą wiedzę, której możesz użyć na Twoją korzyść! Nie musisz wiedzieć, jak go zaprogramować- na tym kursie nauczysz się jak tworzyć własne boty całkowicie bez programowania!

Czego się nauczysz?

Na kursie, nauczysz się jak stworzyć bota, który będzie w stanie rozmawiać z użytkownikami za pośrednictwem Facebook Messenger. API.ai będzie używany jako bot Engine, który bot zostanie włączony bez konieczności programowania.

Przykłady botów, które już istnieją na FB Messenger platform:

  • Poncho:bot, który przedstawia prognozy pogody (https://m.me/hiponcho)
  • CNN bot, który informuje na bieżąco o aktualnych wydarzeniach na całym świecie (https://m.me/cnn)
  • Pewnie: bot, który poleca dobre restauracje i bary (na razie tylko w San Francisco i Kopenhadze)(https://m.me/besure.io)
  • Jessie 's Story: bot, który zapoznaje z ciekawymi osobistymi historiami (http://fb.com/msg/JessieHumani)

Jak widać, boty mogą być używane do różnych celów: przynoszą informacje, pomogą Ci zamówić stolik w restauracji i sklepie, są dobrym kanałem content marketingu itp. Możliwości jest wiele, a ludzie ze świadomością tworzenia botów będą jednymi z najbardziej pożądanych na rynku w następnych latach.

Czas i miejsce kursu

Kurs robienia botów trwa jeden dzień od 17:00 do 20:00 (z przerwą pomiędzy).

Kurs będzie prowadzony przez doświadczonego programistę i entuzjastę robotów.

Wcześniejsza wiedza

Nie ma potrzeby posiadania żadnej specjalnej wiedzy aby wziąć udział w kursie, z wyjątkiem czytania w języku angielskim na poziomie podstawowym i podstawowych umiejętności korzystania z komputera.

Co muszę zabrać ze sobą?

Potrzebny jest laptop i ładowarka.

Cena

Jeśli zarejestruj się wystarczająco szybko, możesz skorzystać z naszej zniżki EARLY BIRD i zakupić kurs w obniżonej cenie- 50% czyli jedynie 449,00 zł. W przypadku rejestracji tuż przed kursem obowiązuje cena regularna- 899,00 zł.

Pospiesz się i zarejestruj się już dziś, liczba miejsc jest ograniczona!


Zapisz się na listę oczekujących

Zapisz się do naszego newslettera!

Messenger